• positive review  Idealna współpraca 🙂 mieliśmy okazję skorzystać z ciężkiego dymu i napisu miłość. Perfekcyjne podejście do tematu , pod każdym względem .. Napis na weselu cieszył się dużym powodzeniem do robienia zdjęć, natomiast dym dodał uroku podczas naszych improwizacji na pierwszym tańcu 🙂 Szczerze polecamy korzystanie z usług 🙂

  thumb Klaudia-Mikołaj Lubas-Urtnowski
  10/22/2019
 • positive review  Baaaardzo polecam Simply Events! Dekoracje na weselu były przepiękne, co potwierdzają cudowne zdjęcia z uroczystości. Wielu gości podkreślało wspaniały wystrój sali i ceremonii. Współpraca z nimi to sama przyjemność 🙂 Będę polecał każdemu!

  thumb Szymon Lango
  9/23/2019
 • positive review  Rewelacja!!! Jeśli niskim kosztem zrealizować wizję dekoracji z pinteresta to tylko z Simply Events - profesjonalnie, przesympatycznie i co ważne z dużą ilością pomysłów na rozwiązania pasujące do koncepcji. Z całego serca polecam, fajni i kreatywni ludzie, dekoracje i kwiaty zachwyciły wszystkich gości. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych!

  thumb Dagmara Lango
  9/23/2019
 • positive review  Super podejście do klienta! Polecam w 100% ciężki dym zachwycił gości i sprawił że taniec wyglądał niesamowicie 😍 Polecam!

  thumb Aleksandra Drużyńska
  9/20/2019
 • positive review  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ciężki dym wyglądał niesamowicie i "zrobił robotę" przy naszym pierwszym tańcu. Polecam.

  thumb Czarek Bronszkowski
  9/03/2019
 • positive review  polecam w 100% wszystko zapięte na przysłowiowy ostatni guzik w 100%do naj drobniejszego detalu począwszy od wystroju stołu po krzesła nie omijając ścian firma naprawdę godną polecenia 😘😍

  thumb Anna Baczewska
  8/24/2019
 • positive review  polecam w 100% ! ciężki dym urozmaicił nasz pierwszy taniec, a napisem miłość wszyscy się zachwycali! jeszcze raz dziękujemy!! 🤩

  thumb Daria Orłowska
  7/04/2019

Formularz

Aby zapoznać się z naszymi cenami lub jeśli jesteś zainteresowana/ny ofertą naszej firmy uzupełnij formularz z kilkoma pytaniami i prześlij go na nasz adres e-mail. Na podstawie formularza będziemy mogli utworzyć dla Ciebie indywidulaną wycenę dekoracji dla Twojej uroczystości. Zachęcamy do kontaktu.